In deze gids staan meer dan 50 tips en ideeën om te ontprikkelen. Ontprikkelen bestaat uit twee dingen: herkennen en actie ondernemen. Daar wil deze gids bij helpen.
Waarvan moet een kind ontprikkelen? Eigenlijk is dat heel simpel: te veel prikkels! Een kind heeft dan zoveel informatie binnengekregen, dat hun lichaam laat merken dat er niets meer bij kan. Eerst moet je herkennen dat je vol zit. Pas daarna kan je iets bedenken om te ontprikkelen. Probeer de ideeën in deze gids maar eens uit en ontdek welke wel en niet effect hebben.
Ontprikkelgids voor kids
Marit ter Maten-Goessens enAnne Heijningen-Steenbergen
Ark Media

Meld je aan voor de nieuwsbrief
Op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen op het gebied van de geboortezorg en de zorg rond het jonge kind en zijn ouders? Schrijf je dan in voor onze tweewekelijkse nieuwsbrief.
"*" geeft vereiste velden aan