IMH Nederland heeft een praktisch online leerpakket ontwikkeld. Hiermee kun je op zelf gekozen tijdstippen en in je eigen tempo aan de slag met onder meer een aantal e-learnings van IMH Nederland. Ben of word je abonnee op ons Vroeg-magazine? Dan ontvang je € 20,- korting op een jaarabonnement op het complete leerpakket.
De eerste duizend dagen zijn cruciaal voor de ontwikkeling. Juist in deze periode is ondersteuning vóór en na de bevalling effectief. Het spreken van dezelfde taal en het hebben van de juiste vaardigheden draagt bij aan een goede samenwerking en de kwaliteit van de ondersteuning. Dit vraagt kennis, vaardigheden en tools die zijn opgenomen in het online leerpakket van IMH Nederland. Denk aan ondersteuning bij eetproblemen, regulatiestoornissen en autisme.
Inhoud pakket
Met het pakket leren krijg je van IMH Nederland:
- Toegang tot alle (geaccrediteerde) e-learnings (zie hieronder)
- Toegang tot de openbare online community groep
- Toegang tot de kennisbank met daarin netwerkzorg draaiboeken en tools om aan de slag te gaan met IMH in jouw regio
- Een eigen account om je kennis en kunde zichtbaar te maken
Overzicht e-learnings
IMH Nederland vult het e-learning pakket regelmatig aan. Nu al heb je met het abonnement toegang tot de volgende e-learnings:
- E-learning (L)VB ouders ondersteunen vanuit de IMH-visie (3uur)
- E-learning Projectmanagement en implementatie (3uur)
- E-learning Ouderbegeleiding aan ouders met jonge kinderen (3 uur)
- E-learning Werken met het huismodel (3uur)
- E-learning Spel bevorderen (9 uur)
- E-learning Infant Mental Health (9 uur)
- E-learning Normale eetontwikkeling en voedingsproblemen bij jonge kinderen (6 uur)
- E-learning Screening en passende vervolghulp bij Autisme (6 uur)
- E-learning Leren kijken naar lichaamstaal, contact en regulatie tussen ouder en kind (6 uur)
- E-learning Zelfregulatie Jonge Kind (6 uur)
- E-learning Beleid & Strategie: tools om de IMH-visie in je organisatie te implementeren (2+ uur)
- E-learning Onrustige Baby (9 uur)
- E-learning Pleegouder-Pleegkind Interventie (PPI) (9 uur)
- E-learning Peripartum psychische problemen (9 uur)
Pakket bestellen
Je kunt het abonnement op het pakket e-learnings via de website van IMH Nederland bestellen. Als (nieuwe) VROEG-abonnee ontvang je € 20,00 korting op het jaarabonnement. Vul hierbij bij het afrekenen, dus na het invullen van je gegevens en een akkoord op de prijs die in beeld staat, de volgende kortingscode in: VKBLVRG382K
Ben je nog geen abonnee van VROEG en wil je wel de korting, ga dan eerst naar abonneren.
De korting kan niet achteraf of met terugwerkende kracht worden gegeven.
Over VROEG
Ons kwartaalmagazine VROEG biedt verdieping en inspiratie via achtergrondartikelen en interviews. De prijs van een abonnement op ons VROEG-magazine bedraagt in Nederland € 30,00 en in België € 33,00 per jaar. Naast de editie in druk ontvang je op het mailadres waarmee je je abonneert bovendien een link om het nummer te downloaden.
