De komst van een kind schudt het leven van ouders door elkaar. Dit boek reikt inzichten aan over ontwikkelingsprocessen van jonge baby’s en die van hun prille ouders. Ook gaat het in op de relationele en communicatieve processen die zich afspelen tussen ouder en kind. Dergelijke inzichten zijn immers belangrijke hulpmiddelen om groei en ontwikkeling van ouderschap te bevorderen.
Baby’s en hun ouders brengen een en ander bij elkaar teweeg: een ouder wordt geboren bij de geboorte van een kind. Dit betekent bijgevolg dat ook ouders recht hebben op ruimte om te groeien en te ontwikkelen, recht op een ondersteunende omgeving deze groei en ontwikkeling mogelijk maakt. Dit boek is geschreven voor professionals die ouders omringen en ondersteunen bij hun ouderschap.
Kleine baby’s, prille ouders richt zich op iedereen die actief is in het curatieve domein en als hulpverlener geconfronteerd wordt met problemen van pril ouderschap en vroege ontwikkeling, zoals psychologen, pedagogen en kinderpsychiaters. Het is eveneens bedoeld voor wie een preventieve en ondersteunende of begeleidende taak heeft, zoals verpleegkundigen, maatschappelijk werkers en medewerkers van kribbes.
Kleine baby’s, prille ouders
Nicole Vliegen
Uitgeverij Acco

Meld je aan voor de nieuwsbrief
Op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen op het gebied van de geboortezorg en de zorg rond het jonge kind en zijn ouders? Schrijf je dan in voor onze tweewekelijkse nieuwsbrief.
"*" geeft vereiste velden aan